Den otevřených dveří bude! A bude nabitý!

Den otevřených dveří bude! A bude nabitý!

Tradiční Den otevřených dveří AGROTEC Group se blíží! Poslední květnovou sobotu se potkáme v Hustopečích. Podtitulem letošního ročníku je Next Generation a slibuje nabitý program.
Každoroční den otevřených dveří se letos v AGROTEC Group uskuteční v sobotu 25. května. Brány areálu na Brněnské 74 se otevřou v 9:00. A nudit se nikdo nebude! Na co se můžete těšit?

Se svou bike show vystoupí několikanásobný český a světový rekordman, mistr ČR, Evropy i světa Vašek Kolář. Biketrialista drží světový rekord, při kterém pokořil v čínském Harbinu Dračí věž, tedy 800 schodů za 31 minut, v tom českém naopak skočil na kole 35 otoček o 180° za jednu minutu. Do své show zapojí také nový model Škody Kodiaq, který si budete moci přímo na místě pomalovat.

Jaké je jídlo nové generace? Hmyz. A ten nebude chybět ani u nás na promotrucku. Profesionální tým kuchařů předvede, jak připravovat hmyz a nepřijdete ani o ochutnávku – vyzkoušet budete moci smažený hmyz, sušené ochucené cvrčky a červíky, hmyzí proteinové chipsy nebo lízátka s hmyzem. To vše zabaleno v informacích o využití hmyzu v lidské stravě. 

Od bublinek v limonádě až po globální oteplování nás provede Úžasné divadlo fyziky ÚDiF. V hlavní roli bude oxid uhličitý. Pokusy, které vysvětlí, proč jsou v ementálu díry a jestli lze postavit z oxidu uhličitého sněhuláka, doplní dílnička výroby kompasu.

O hudební a taneční doprovod se v průběhu dopoledne postará taneční skupina MOVE AROUND, která se na taneční scéně pohybuje od roku 2004 a zaměřuje se na street dance a soudobé taneční styly. Stejně dlouho fungující skupina Danceversity předvede jazz, disco dance a contemporary.

Nejmenší si mohou zařádit na nafukovacích atrakcích a překážkové dráze ve stylu Star Wars. Nebude chybět ani Millenium Falcon s rozměry úctyhodných 11x9 metrů.

K AGROTEC Group neodmyslitelně patří rally. Na dni otevřených dveří tak nebude chybět posádka AGROTEC Škoda Rally Team ve složení Jan Kopecký a Honza Hloušek. Neváhejte si za nimi přijít pro fotku a podpis. A pro ženy máme speciální soutěž na rally simulátoru. Zasoutěžte si a získejte hodnotné ceny. Tou hlavní bude svezení v rally speciálu právě s Honzou Kopeckým. 

Již tradičně nebudou chybět ani naše traktory a nákladní vozy, kterými se můžete svézt. Nebo vás láká vyzkoušet si bagr? Ukážeme vám také, jak se může nakladač změnit v bar. Nebo dodávka v dětské hřiště? To vše nabídne dopoledne v AGROTEC Group. 

Připravena je samozřejmě také zóna s občerstvením, kávou a zmrzlinou zdarma.
Pro aktuální informace sledujte událost.

 
Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: