O skupině

Společnost AGROTEC Group funguje na trhu od roku 1990. Za tu dobu se rozrostla do tří zemí Evropy – kromě Česka působí také na Slovensku a v Maďarsku. Vyjít vstříc zákazníkům je připraveno více než tisíc zaměstnanců skupiny na 53 pobočkách. AGROTEC Group aktuálně zastupuje 32 značek ve 4 odvětvích, svou budoucnost však vidí také v sektoru služeb. Momentálně společnost prochází transformačním procesem, který optimalizuje fungování skupiny AGROTEC skrze změny organizační struktury a funkčních procesů ve skupině.


Skupina AGROTEC se skládá z osmi společností: AGROTEC a. s., AGRI CS a. s., AGROTEC servis s. r. o., AGROTEC parts s. r. o., AGROTEC Slovensko s. r. o., AGRI CS Slovakia s. r. o., AGROTEC Magyarország Kft. a AGRI CS Magyarország Kft.

34
let na trhu
13
miliard Kč roční obrat
1065
zaměstnanců
32
zastupovaných značek

Od svého založení je AGROTEC Group ekonomicky stabilní a prosperující skupinou. Roste nejen počet zaměstnanců, ale především její obrat, který nyní dosahuje částky 13 miliard Kč. Díky síle, kterou skupina disponuje, se podařilo úspěšně překlenout dosavadní společenské, ekonomické i politické změny, aniž by došlo ke snížení kvality služeb pro zákazníka. I proto je pro zákazníky AGROTEC Group důvěryhodným partnerem. 
Že společnost patří mezi TOP podniky potvrdil i získaný certifikát Platinum Excellence od obchodně-analytické společnosti Dun & Bradstreet, který je určený pouze firmám, které svou kvalitu drží minimálně po dobu pěti let.
 

V jakých oborech působíme?

Zemědělství

Prodej zemědělské techniky a s tím spojené služby jsou doménou AGROTEC Group už 
od dob založení společnosti. Na trh střední Evropy dodáváme prestižní značky řady předních světových výrobců zemědělské techniky a služby s tím spojené.


Nákladní vozidla

Jsme pravou rukou drobného řemeslníka, dopravce i těch, kteří ke své práci využívají těžké řady náklaďáků. Jim všem poskytujeme nejen prodej v rámci nejširší dealerské sítě na Moravě a na Slovensku, ale také servisy a pravidelnou údržbu nákladních vozů IVECO a FIAT Professional. 


Stavebnictví

V oblasti stavební techniky se specializujeme na prodej a servis strojů značky CASE Construction. Doplňuje jí také sortiment značky New Holland.

I sem začínají pronikat první stroje na elektrický pohon.


Osobní automobily

S výběrem vozidel pomáháme svým zákazníkům od samého začátku. V nabídce máme vozy značky Škoda a KIA, na slovenském trhu pak ještě Jeep. Prodejem to ale v AGROTEC Group nekončí. V Brně, Břeclavi, Hustopečích a slovenské Nitře zajišťujeme také servis a nabízíme možnosti financování. 


Jaké služby nabízíme?

Financial Services

Úvěry, operativní leasingy, dotace, pojištění a mnoho dalšího. Specialistky z oddělení Financial Services umí navrhnout řešení každému na míru, a to podle jeho potřeb a plánů do budoucna. A je jedno, zda jste drobný zemědělec, vlastníte autodopravu nebo zaměstnáváte desítky lidí.


Servis a náhradní díly

Rychlá dostupnost náhradních dílů v případě poruchy, nebo dokonce odstávky stroje, je dílů klíčovým faktorem pro každé podnikání. My si to uvědomujeme, proto disponujeme náhradními díly pro zemědělskou a stavební techniku ve všech našich servisech.


Technical Services

Vysoce kvalifikovaný tým techniků se specializuje kromě jiného na školení pro servisní střediska a zajišťují kompletní technické poradenství včetně garancí a registrací strojů. Jsou vždy při ruce těm, kteří potřebují zaškolit v obsluze strojů a dohlíží na data z telematických přístrojů. 


Dýcháme pro AGROTEC GroupJe nás více než tisíc napříč třemi zeměmi. Tuto vzájemnou synergii vkládáme do projektů, které posouvají dále nejen celou společnost, ale především jednotlivé zaměstnance. 
V AGROTEC Group dbáme na to, aby práce dávala smysl, přinášela radost a zároveň vzdělávala. I proto nabízíme možnost profesního růstu napříč celou skupinou.


Nové kolegy do týmu hledáme nejen mezi zkušenými matadory, ale vychováváme je už 
od školy. Spolupracujeme s Integrovanou střední školou automobilní v Brně, kde připravujeme budoucí mechaniky a diagnostiky zemědělské a stavební techniky, kteří 
k nám chodí na praxi a často v AGROTEC Group zůstávají i po dokončení školy. Jsme otevřeni také zájemcům o praxi nebo tzv. trainee, kteří si vyzkouší fungování společnosti.


Důkazem, že to děláme dobře, je i opakované ocenění v anketě Zaměstnavatel roku, kde se AGROTEC Group pravidelně umisťuje na vítězných příčkách.

Navštivte nás v zahraničí

Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: