Komunální technika

Komunální technika bude hračka

Celoroční údržba vašich měst a obcí bude díky širokému portfoliu strojů a služeb od skupiny AGROTEC Group jednodušší.

Navrhneme vám ideální a efektivní řešení celého komunálního programu včetně doplňkových služeb, jako je servis, technická podpora a také financování. 

Naše stroje jsou jedničkou nejen na silnici a v parku, ale máme i originální řešení pro nejtěžší práci v lese.

Svoz, třídění a zpracování odpadu

V oblasti nakládání s odpady si můžete vybírat z širokého portfolia techniky. Práci vykoná dodávka s třístranným sklápěčem nebo podvozek s nosičem kontejnerů. Potřebujete něco většího? Co třeba těžká nákladní auta pro svoz odpadu, čelní nakladače, auta s hydraulickou rukou nebo menší traktory? Vše máme a rádi vám pomůžeme vybrat na míru vašim potřebám.

Údržba veřejné zeleně

Díky naší široké nabídce techniky vám zefektivníme údržbu zeleně v parcích, na hřištích, v odpočinkových zónách nebo podél komunikací. Můžete se na nás spolehnout při výběru té správné techniky od kompaktních sekaček trávy, křovinořezů, malých i velkých traktorů s žacím ramenem nebo nákladních vozů s kontejnerem.

Údržba komunikací

LETNÍ ÚDRŽBA
Komunikace a  veřejné plochy vyžadují neustálou údržbu. Speciálně upravené traktory pro čištění komunikací, dodávky pro přepravu osob a nářadí, vozy s cisternami a mnoho další typů techniky vám usnadní poskytování těchto služeb.

ZIMNÍ ÚDRŽBA
V zimním období jsou kladeny vyšší nároky na stroje a příslušenství jako radlice, pluhy či sypače pro udržení sjízdnosti komunikací. Pomůžeme vám a společně vybereme vhodné stroje a  správné příslušenství dle vašich požadavků. Zima vás už nepřekvapí.

Lesnická technika

Pro práci v lese vám rádi dodáme profesionály. Traktory lze vybavit originální lesnickou nástavbou, která splňuje nejpřísnější bezpečnostní homologace. K čištění a udržování lesních ploch vám traktor osadíme lesnickým mulčovačem a  odvoz dřeva obstará nákladní automobil s nástavbou určenou pro přepravu dřeva.

Opravy komunikací a stavební práce

Na stavební práce pro Vás máme pomocníky od jednotunových minirýpadel, univerzální stroje typu traktorbagru až po  kompaktní nakladače a  rýpadla se speciálním výložníkem a nulovým přesahem pro pohyb ve stísněném zastavěném prostoru.

Hasičská technika

Nástavby a přestavby máme v malíku. Umíme z obyčejné dodávky vykouzlit požární vůz přesně podle vašich požadavků. Kategorii, vybavení a další detaily vozu společně vybereme podle vašich činností tak, aby vás auto podrželo v každé situaci.

Vodohospodářská oblast

Široká nabídka bagrů od 1 do 40 tun, pásových i kolových, těžká nákladní auta, cisterny, dodávky – to je jen zlomek toho, co pomůže zefektivnit opravy vodovodní a  kanalizační infrastruktury. Využijte komplexního řešení a našich zkušeností pro vaše podnikání. Nabízíme vám vše na jednom místě.

Sociální služby

Potřebujete přepravit své zaměstnance, kolegy nebo zákazníky? Zajistit služby pro seniory? Rozvézt obědy pro sociální zařízení? Naše osobní vozy, dodávky se sedadlovou úpravou a minibusy jsou vhodné pro přepravu většího množství osob, při které uspoříte svůj čas i finance. Nově i s plně elektrickým pohonem pro komfortní jízdu po městě a okolí.

Ke všem nabízeným typům komunální techniky nabízíme možnosti financování, samozřejmostí je také servis a kompletní technická podpora. 
Potřebujete poradit? Vyplňte formulář níže.

Zajímá vás něco ohledně komunální techniky?
Napiště nám!

Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: