Afinance

Financial Services

Pomůžeme vám s pojištěním, dotacemi a dalšími finančními produkty.

Financování – dotační konzultace a management – pojištění

Neztrácejte čas hledáním ideálního financování a pojištění. Obraťte se na nás. 
 Už více než 10 let pomáháme podnikatelům orientovat se ve světě financování a pojištění. Víme, že váš čas je cenný, proto jsme pro vás připravili kompletní poradenství týkající se finančních služeb – od dotačního managementu přes financování až po pojištění vašeho stroje.


Nabízíme flexibilní financování, rychlé schvalování, přizpůsobení splátek dle daného cash flow.


Pečujeme o naše stávající obchodní partnery i zákazníky a jsme připraveni zajistit spokojenost novým zákazníkům, kterým se můžete stát i Vy.


Financování
Na míru vašim potřebám a požadavkům navrhneme financování zemědělské a stavební techniky, nákladních a užitkových automobilů. Díky silnému portfoliu partnerů vám nabídneme produkt, který odpovídá vašemu podnikání. Veškerou potřebnou administrativu zajistíme za vás a provedeme vás celým procesem.
Dotace
Zdarma posoudíme možnost získání investiční podpory na váš podnikatelský záměr. Zkonzultujeme a připravíme pro vás zajistit kompletní dotační management v průběhu administrace žádosti o dotaci. Zaměřujeme se na oblast investic do živočišné a rostlinné výroby, technologií a dopravních prostředků.
Pojišťování

Chápeme, že stroje a technika jsou pro vaše podnikání stěžejní. Proto vám nabízíme kompletní portfolio pojistných produktů pro zemědělskou, dopravní a stavební techniku. Najdeme pro vás strojní a havarijní pojištění i povinné ručení. Vyřídíme za vás kompletní likvidaci pojistné události. 

Kontaktujte nás telefonicky nebo vyplňte formulář:

Marta Mádrová
Marta Mádrová
Vedoucí oddělení

Zastoupení na Slovensku

Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: