19. AGROTEC PETRONAS Rally ovládl premiérově Březík

19. AGROTEC PETRONAS Rally ovládl premiérově Březík

V době od 14. do 15. června se na Hustopečsku jel 19. ročník AGROTEC PETRONAS Rally 2024. Přestože domácí jezdec Jan Kopecký útočil na deváté prvenství mezi vinicemi, první příčku si úplně poprvé zajistil Adam Březík. 

Na start se postavilo 89 posádek v několika kategoriích. V absolutním pořadí se o deváté prvenství pokoušel také domácí jezdec Jan Kopecký v tandemu s Janem Hlouškem z AGROTEC Škoda Rally Teamu. A i když se mu podařilo zajet všechny erzety ve skvělém čase, zlatou příčku nakonec vybojoval osmadvacetiletý Adam Březík, pro kterého je vítězství v podniku mistrovství republiky premiérou. Vítěznou trojici doplnil na bronzové příčce Dominik Stříteský. Výsledky z hustopečské rally tak jen dokládají vyrovnanost týmů v první pětce. Kompletní výsledky a ohlasy na letošní ročník najdete na webu agrotecrally.cz.

Jan Kopecký s Janem Hlouškem navíc na vítěznou posádku ztratili 2,7 sekundy. Tedy úplně stejný časový rozdíl, který je od prvního místa dělil také v loňském roce. 
„Byly to závody jako řemen a to je samozřejmě jen dobře. Gratulace Adamovi, protože to opravdu udržel na cestě a z té skupiny mladíků jako jediný neudělal chybu. Každý závod už nás nahání a střídají se v tom, jsem rád, že jim aspoň takto sekundujeme. V druhém průjezdu jsem se snažil jet co nejrychleji, bohužel ta ztráta z první dnešní zkoušky byla znát, ale rychleji to ráno prostě jet nešlo,“ uvedl domácí jezdec po skončení hustopečské rally. 

Do konce června probíhá na Facebooku AGROTEC Group fotosoutěž, ve které můžete lajkovat fotky amaterských fotografů. Tři z nich, jejichž fotky získají nejvíce lajků, od nás obdrží balíček reklamních předmětů z letošní rally. 
 

Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: