Rally je za rohem! V Hustopečí se pojede po devatenácté

Rally je za rohem! V Hustopečí se pojede po devatenácté

Už příští týden, konkrétně od 14. do 15. června, se na Hustopečsku pojede 19. ročník AGROTEC PETRONAS Rally 2024. Na start se postaví téměř stovka teamů, mezi nimi nebudou chybět ani ty pod hlavičkou AGROTEC Group. Diváci se navíc mohou těšit na jednu novou rychlostní zkoušku a více diváckých míst!
 

Pátek a sobota se ponese v závodním duchu. Uskuteční se totiž 19. ročník AGROTEC PETRONAS Rally Hustopeče 2024. Závod, který se pyšní podtitulem „Rally mezi vinicemi“. Letošní ročník je opět zařazen do kategorie European Rally Trophy, což rozšiřuje startovní listinu i o zahraniční jezdce. Fanoušci se tak mohou těšit na jezdce Polska, Slovenska a Bulharska. Zbytek z téměř sta závodních posádek doplní převážně česká rallyová špička, a to včetně jezdců v historických automobilech.
V závodu nebudou chybět ani tři posádky jezdící pod hlavičkou AGROTEC Group – Jan Kopecký s Janem Hlouškem, kteří budou útočit na deváté domácí vítězství, Martin Rada s Jaroslavem Jugasem a Jakub Fridrich se svou novou navigátorkou Lenkou Kreslovou.
Rally začne slavnostním startem na rampě v Husově ulici v Hustopečích v pátek v 16:30. Na programu je pak dalších 6 rychlostních zkoušek, z nichž poslední se pojede po 22. hodině. Právě tyto noční jízdy jsou mezi diváky nejoblíbenější. Závod pak bude pokračovat v sobotu rychlostní zkouškou číslo 7 Horní Bojanovice – Diváky od 9:40. Veškeré informace o časech, trasách a dalším budou postupně podle ustanovení zveřejňovány na webu agrotecrally.cz nebo ve facebookové události, kde budeme komunikovat také aktuality v průběhu závodů.

Více komfortu pro diváky

I letos prosíme diváky o dodržování bezpečnostních pravidel rally v zájmu svém, svého okolí i závodníků. K pozorování závodů doporučujeme využívat divácká místa a respektovat pokynů pořadatelů.
Po celou dobu hustopečské rally bude otevřena servisní zóna na parkovišti společnosti MOSS. Kromě stanovišť jednotlivých závodníků zde návštěvníci najdou stánek s občerstvením, rally simulátory a také obchod s reklamními předměty s vizuálem letošní rally. Trička, batohy, ponožky, klíčenky a další je možné zakoupit už nyní na e-shopu. Merch bude k prodeji kromě servisní zóny také na čerpací stanici AGROTEC Point a s výjimkou soboty i na recepci společnosti AGROTEC Group na ulici Brněnská 74.
 

Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: