AGROTEC Group se představí na Kázání ve vinici

AGROTEC Group se představí na Kázání ve vinici

Ve středu 29. května se uskuteční vinohradnický jarmark Kázání ve vinici a AGROTEC Group bude u toho! Nejen jako partner, ale také jako pravá ruka vinařů. Na akci přiveze stroje, které respektují podtitul letošního setkání – tlak na energetickou soběstačnost, efektivní hospodářství, automatizace a nahrazení nedostatku pracovní síly. 
Čtvrtý ročník odborné akce Kázání ve vinici – vinohradnický jarmark se uskuteční 29. května 2024 v Mikulově, přímo na zelené louce, ve vinici pod Svatým kopečkem.

K vidění bude vinohradnická a vinařská technika se zaměřením na precizní zemědělství. Návštěvníci budou mít možnost vidět techniku přímo v akci a také si vše osahat a vyzkoušet. A výjimkou nebudou ani stroje z portfolia AGROTEC Group. Představíme stroj s jehož pomocí je sbírání hroznů hračka. Braud 9050L bude k vidění v kombinaci s Berthoud postřikovačem. Viniční traktor New Holland T4.V/F představíme s taženým pulsním defoliátorem Provitis LB 260. Těšit se můžete na produkty z portfolia značek Provitis, třeba předřez. Speciální technika Dondi a za Tehnos vám představíme MTV2 luční mulčovač.

Seznámíme vás také se značkou FJDynamics a jejími dynamickými produkty. Jejich přenosné powerbanky různých velikostí, které jsou vhodné do auta, traktoru, na dovolenou, na pole, zkrátka kamkoliv. V nabídce je také invertorní elektrocentrála, kterou lze ovládat přes mobilní aplikaci, nebo ruční GPS mapovací kit, kterým můžete upravovat hranice pozemků.

Aby návštěvníci viděli, jak mnohé z našich strojů fungují v praxi, mohou se zúčastnit přímo předváděčky. Kromě viničního speciálu New Holland T4.100 N s ometačem kmínků Provitis SRB 22 a viničního speciálu T4 z řady V a vyvazovače letorostů Provitis PA 5000 uvidíte v řádcích také plně elektrického autonomního robota Bakuse od značky VitiBot. Ten dokáže sám okopat příkmenný pás vinice, ožínat a nebo provádět postřik. Představíme také viniční traktor s navigací RAVEN CR7 nebo autonomní sekačku FJDynamics, který se chlubí RTK přesností na 1 cm.

Kompletní informace nadete na webu Svazu vinařů ČR, který je pořadatelem akce. 
Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: