Začíná Země živitelka. I s expozicí AGROTEC Group
22. 8. 2023

Začíná Země živitelka. I s expozicí AGROTEC Group

Ve čtvrtek 24. srpna začne v Českých Budějovicích prestižní agrosalon Země živitelka. Po dobu šesti dnů se na tamním výstavišti představí i AGROTEC Group, a to jak vlastní expozicí, tak prostřednictvím svých dealerů.
Ve čtvrtek 24. srpna začne v Českých Budějovicích prestižní agrosalon Země živitelka. Po dobu šesti dnů se na tamním výstavišti představí i AGROTEC Group, a to jak vlastní expozicí, tak prostřednictvím svých dealerů. K vidění bude k vidění v současnosti nejsilnější sériově vyráběný traktor CASE IH Quadtrac, ale také rodina traktorů T5 od New Holland či novinka T7.300 s chytrým digitálním nástrojem PLM.

Od čtvrtka do úterý ožije českobudějovické výstaviště agrovýstavou Země živitelka. Jejím tématem je cesta k udržitelnosti. Že jde o tradiční akci dokazuje letošní již 49. ročník, na kterém nebude chybět ani AGROTEC Group. A to jak se svou expozicí, tak také skrze své dealery.

Ploše č. 307 dealera UNIAGRA bude vévodit nejsilnější sériově vyráběný traktor CASE IH Quadtrac 645, od stejného výrobce dále Farmall 55A, Puma 260, Optum 340 nebo třeba minirypadlo CASE CE CX37.

Expozici AGROTEC Group najdou návštěvníci na ploše č. 215 a jistě ji neminou – kromě strojů bude součástí také promotruck. Na místě pak bude k vidění rodina traktorů T5 (konkrétně T5 DCT, T5 EC, T5 DC, T5 PS a T5S), traktor Boomer a především novinka T7.300 s PLMI. Tento digitální nástroj uživateli poskytuje informace o provozních parametrech stroje v reálném čase, o jeho lokaci i historii polohy, možnost sdílení monitoru, systém výstrah, servisní diagnostiku na dálku a další služby vhodné pro precizní zemědělství.

Chybět nebude ani závěsná technika, například žací kombinace od SIPu, nesený postřikovač a rozmetadlo minerálních hnojiv. U brány do areálu budou vystaveny další stroje, konkrétně kolový nakladač W170 D a teleskop TH 9.35.
 
Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: