Vyrážíme na Den zemědělce do Kámene
11. 9. 2023

Vyrážíme na Den zemědělce do Kámene

Ve středu a ve čtvrtek nás najdete s celou flotilou strojů z AGROTEC Group na tradiční akci Den zemědělce v Kámeni u Pelhřimova.

Během středy a čtvrtka (13. a 14. září) najdete výběr strojů z AGROTEC Group na tradiční celostátní výstavě Den zemědělce v Kámeni u Pelhřimova. A na co se u nás můžete těšit?

Nabídka strojů na naší expozici bude opravdu bohatá a předvede vše, co napříč skupinou AGROTEC Group v oblasti zemědělské techniky nabízíme. 

Přivezeme dvě horké novinky od značky New Holland. Zástupce nové generace traktorů T7&T7 HD s telematikou PLM Intelligence. Vyladěný motor, inovovaná převodovka a kompletně nová kabina se standardem zpracování běžným v automobilovém průmyslu. Třešničkou na dortu jsou představované telematické systémy PLM Intelligence, které umožňují nejen automatické řízení dle GPS a automatizaci pracovní operací, ale také online sběr dat, jejich zpracování a kompletní správu strojového parku včetně online podpory obsluhy pomocí sdílení monitoru a online servisní diagnostiky stroje. 
 
Kdo to ještě nestihl, může si v Kámeni prohlédnou celou rodinu traktorů T5. Od nejjednoduššího traktoru T5.100 S až po skvělý T5.140 Dynamic Command s dvouspojkovou převodovkou, sníženou kabinou s průhledovým panelem a čelním nakladačem. Pro kompletní sortiment značky New Holland můžete využít exkluzivní financování s úrokovou sazbou 0,49 %, pokud tedy dosáhnete na dotaci úroků od PGRLF (při očekávané podpoře ve výši 3,5 %). V opačném případě můžete využít výrobcem podporované financování s úrokovou sazbou 3,79 % p. a.

Značku doplní také kloubový nakladač New Holland W.170 D, který bude možné na místě i vyzkoušet, a kompaktní kloubový nakladač New Holland W50 C. 

Bude to velké

Tím ale zdaleka nekončíme. Přivezeme také nejsilnější PUMU od CASE IH s výkonem 302 koní. Chybět nebudou ani Axial-Flow®, a to v provedení 9250 a 6150 doplněné o lišty MacDon nebo CASE IH. Vystavíme také lesní traktor Steyr (ten najdete v sekci s lesní technikou), secí stroj s technologií Strip-till SUMO DTS3, nejsilnější model teleskopických manipulátorů CASE IH FARMLIFT 742 a žací stroje značky SIP.

Minou byste neměli ani vystavenou přívěsnou a závěsnou techniku ze sortimentu AGROTEC Group. Jen namátkou třeba cisternu a rozmetadlo statkových hnojiv Pichon, mulčovače od Tehnosu, pasový shrnovač od SIPu, postřikovač a rozmetadlo od Amazone. A mnoho dalšího.

Speciálně na tuto akci přivezeme také vůz IVECO, který je homologovaný jako traktor. 

Těšíme se na Vás!
 
Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: