Výherci podzimní fotosoutěže 2018
1. 11. 2018

Výherci podzimní fotosoutěže 2018

Prohlédněte si nejúspěšnější fotky podzimní fotosoutěže od autorů, kteří se s námi vydají do St. Valentinu – domova traktorů Case IH a Steyr.
Na Facebookovém profilu AGROTEC Group se po celý měsíc říjen odehrávala velká podzimní fotosoutěž o zájezd do výrobního závodu Case IH v rakouském St. Valentinu. Celkem o přízeň soutěžilo 162 fotografií, které dohromady získaly 5454 "To se mi líbí". Průměrný počet "Liků" na fotku byl tedy téměř 34. 

Není překvapením, že se mezi nejúspěšnější fotografie probojovaly právě ty s technikou Case IH – v závislosti na výhře je to logické. Mezi druhou a třetí příčkou se do posledního momentu odehrával napínavý souboj, v jehož závěru rozhodl jeden jediný hlas. Prohlédněte si výherní fotografie a přečtěte si příběh jejich vzniku od samotných autorů
 

1. místo – Kateřina Prátová (538 "To se mi líbí")

Na prvním místě se umístila Kateřina Prátová se svoji fotkou, která vznikla spontánně na poli, když vezla svačinu svému příteli Milanu Horáčkovi z Rodinné farmy Horáček. K fotce nám Kateřina sdělila: "Byly žně, hezké počasí a právě se seklo s novým kombajnem. Ráda fotím a jakmile se naskytne zajímavá situace, vždy ji zaznamenám. Vytvořila jsem pár fotek na památku a chtěla jsem ještě něco zajímavého a netradičního. Celosvětově je moderní, když muž fotí ženu, kterou drží za ruku na výjimečném místě. Původně to mělo být jen pro takové menší pobavení, ale fotka se lidem opravdu zalíbila."

Výherní fotka podzimní fotosoutěže Kateřina Prátová Case IH Axial Flow 5140.
Vítězná fotografie Kateřiny Prátové.

Pro zaznamenání fotografie Kateřina použila GoPro Hero 4 a snímek vznikl na soukromém poli mezi Rakvicemi a Přítluky. Do hlasování se nejvíce zapojila rodina, přátelé a spolužáci. Katka v zemědělství přímo nepracuje, ale jak sama říká: "V náročném období, když je potřeba, chytám volant i já a sem tam něco poořu, nebo zaseju pár řádků." Dle slov Milana Horáčka se nezalekne ani legendy jménem Magnum – nejtěžšího a nejvýkonnějšího kolového polního tahače z modelového portfolia Case IH

Za první místo od nás získává zájezd do St. Valentinu v Rakousku, který je domovem hned několika modelových řad značky Case IH. "Do St. Valentinu se moc těším. Je to možnost, která se neodmítá,", komentovala svou výhru Katka. 
 

2. místo – Michaela Křípalová (438 "To se mi líbí")

Druhé místo v naší fotosoutěži obsadila rovněž dáma, která se navíc do soutěže se zapojila až v samém závěru – dva dny před jejím koncem. Michaela Křípalová ale dokázala zmobilizovat síly svého okolí a využila i podpory hned několika zemědělských stránek na Facebooku, takže se již po 48 hodinách mohla radovat z druhého místa: "Soutěže jsem si všimla skoro na samém konci, takže sem ve výhru ani nedoufala, ale říkala jsem si, že to aspoň zkusím."

K fotce nám Michaela sdělila: "Miluju značku Case IH už odmalička, takže proto právě tento traktor. Fotografie vznikla náhodou  byli jsme na MČR v orbě a při prohlížení vystavených strojů se mi Maxxum zalíbil. Navíc bylo ideální počasí, takže se fotilo pěkně."
 
2. místo ve fotosoutěži, Míša Křípalová Case IH Optum
2. místo putuje k Micheali Křípalové.

​Dle vlastních slov zemědělství Michaelu zajímá již od malička: "Dostala sem se k tomu hlavně díky taťkovi, který pracuje jako traktorista a odmala jsem s ním jezdila na různé akce. Když sem chodila do školky, vozil mě do ní traktorem a mně se to už tehdy strašně líbilo. Vždycky jsem obdivovala velké stroje, ačkoli doma máme menší hospodářství. Vždy když mám možnost, ráda si zajezdím s traktorem. Baví mě to."

Výhru komentovala slovy: "Zájezdem do výrobního závodu Case IH se mi vlastně splní můj sen. Je to jedinečná možnost, mám velkou radost z výhry a nemůžu se dočkat. Když se mě někdo zeptá na nejoblíbenější značku, vždycky bez zaváhání říkám Case IH."
 

3. místo – Jakub Hovorka (437 "To se mi líbí")

Poněkud hořké a velmi těsné třetí místo patří Jakubu Hovorkovi, který se až do vstupu slečny Křípalové držel na druhém místě. Svou fotografii komentoval slovy: "Tato fotografie vznikla při žních 2018 a byla pořízena na mobilní telefon Samsung Galaxy J7. Nejvíce mi při hlasování pomohli přátelé a zemědělská skupina Zemědělství pro každého. Tímto bych jim chtěl poděkovat. O zemědělství a vše kolem něj se zajímám už odmala."
 
3. místo v podzimním soutěži Case IH Magnum Jakub Hovorka.
Legendární Case IH Magnum na snímku Jakuba Hovorky (3. místo).

Fotografie byla pořízena v Olešnici u Rychnova nad Kněžnou a traktor Case IH Magnum 340 vlastní Zemědělské družstvo Mostek. Za své třetí místo od nás Jakub Hovorka získává propagační set značky Case IH. 

Na dalších pozicích se umístili Denis Szoke (364 "To se mi líbí"), Mojmír Vítek (186 "To se mi líbí"), Aleš Knotek (173 "To se mi líbí") či Lukáš Roza (157 "To se mi líbí"). Těm patří díky za skvělé fotografie, které jim sice výhru nepřinesly, ale přinejmenším výrazně zvýšily atraktivitu soutěže.

Výhercům gratulujeme a na závěr jen dodáváme, že je skvělé vidět mladé perspektivní lidi působící v zemědělství. Aby vám žádná další soutěž neunikla, sledujte náš profil na Facebooku i Instagramu.
 
Facebook AGROTEC Group  Instagram AGROTEC Group
 
{^widget|(border)border-rounded|(widget_displayname)Agrotec+-+CTA|(container)Agrotec-CTA|(show)show-static|(url)%2fo-skupine%2faktuality|(color)color-blue|(name)Agrotec-CTA|(target)False|(text)Dal%c5%a1%c3%ad+aktuality+ze+skupiny+AGROTEC|(width)|(height)^}
Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: