Sejdeme se na Dni otevřených dveří druhou květnovou sobotu
21. 4. 2023

Sejdeme se na Dni otevřených dveří druhou květnovou sobotu

Den otevřených dveří AGROTEC Group s podtitulem Pokrok nezastavíš se letos uskuteční 13. května.
Zábavné dopoledne plné strojů, úkolů i dobré hudby. Den otevřených dveří AGROTEC Group se uskuteční 13. května v areálu Brněnská 74 v Hustopečích, tenotkrát s podtitulem Pokrok nezastavíš. Chybět nebude samozřejmě ani tradiční jízda v traktorech.

Den otevřených dveří, tedy takzvané déódéčko, přivítá návštěvníky druhou květnovou sobotu. Své brány otevře areál AGROTEC Group na Brněnské ulici v devět hodin. A program bude opravdu pestrý. V plánu je několik tanečních vystoupení skupiny Move Around, své pokusy představí divadlo fyziky ÚDiF, pořádnou sílu nám předvede strongman Zdeněk Vávra a závěr doprovodí hudební kapela The Teachers.

Po celou dobu konání akce, tedy v čase od 9 do 13 hodin, bude pro návštěvníky připravena stezka plná úkolů, která představí pokrok, kterého lidstvo dosáhlo v oblasti automobilismu i zemědělských strojů Nebudou chybět ani historické stroje a vozy, vedle kterých se postaví ty, které dnes lidé běžně používají. Jen tak lze totiž jasně představit pokrok, který nelze zastavit. A to je také letošním podtitulem Dne otevřených dveří!

Chybět nebude ani oblíbené svezení v traktorech na místním polygonu, skákací atrakce pro děti¨nebo možnost zahrát si o svezení v rally speciálu Honzy Kopeckého i Martina Rady.

Událost je samozřejmě již tradičně zdarma a veškeré aktuální informace můžete sledovat na FB akce
Těšíme se na vás!

Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: