Oznámení o zrušení AGROTEC Petronas rally 2020
16. 4. 2020

Oznámení o zrušení AGROTEC Petronas rally 2020

V souvislosti se šířením nemocí COVID-19 jsme bohužel nuceni oznámit zrušení AGROTEC Petronas rally 2020. 
Přípravy 16. ročníku AGROTEC Petronas rally byly již několik měsíců v plném proudu, nicméně vzhledem k okolnostem se šířením nemoci COVID-19 jsme nuceni tradiční rally mezi vinohrady tentokrát neuspořádat.

Více se dozvíte v tiskové zprávě vydané Martinem Radou, předsedou organizačního výboru a generálním ředitelem skupiny AGROTEC:

Vážení sportovní přátelé, fandové rallye,

i když jsou přípravy na 16. ročník AGROTEC PETRONAS Rallye 2020 v plném běhu a celý organizační tým pečlivě pracuje na organizaci a zajištění, musím vzhledem k současné situaci v rámci opatření k zamezení šíření koronaviru oznámit, že letošní ročník v termínu 19.–20. června
NEUSPOŘÁDÁME.
 
Nutí nás k tomu nejasná situace okolo možnosti uvolnění uspořádání sportovních podniků s účastí diváků do konce června, ale i situace v zúčastněných obcích a městech, zainteresovaných úřadech a v neposlední řadě u našich partnerů a sponzorů. 

I pro nás to je těžké rozhodnutí, protože máme rádi tento sport. Také letos jsme chtěli pro posádky připravit zajímavou kompaktní rally na jižní Moravě mezi vinicemi s přátelským přístupem k účastníkům. 

Vzhledem však k současné situaci, jsme přerušili přípravy a rozhodli jsme se nabídnout pomoc našeho AGROTEC Autoklubu v AČR obcím, městům a partnerům, kteří s námi dlouhodobě spolupracují a podporují organizaci rallye v našem regionu.  

Věřím, že chápete naše rozhodnutí. Jsme přesvědčeni, že tím podpoříme možnost uspořádání následujících ročníků a pokračování skvělé spolupráce s obcemi, městy, úřady, ale také s partnery a sponzory.

Poděkovat chci vám všem, kdo jste do této doby na organizaci pracovali, vydali potřebná rozhodnutí, schválení, souhlasy nebo poskytli podporu s uspořádáním letošního ročníku. Velice si toho vážím.


Martin Rada
předseda organizačního výboru
AGROTEC PETRONAS RALLY

Pevně doufáme, že se spolu se všemi fanoušky rally setkáme u nás mezi vinohrady v roce 2021 – sice o rok starší, ale zdraví a v pořádku. Prozatím si předchozí ročník můžete připomenout kliknutím na tlačítko níže.
 
{^widget|(name)Agrotec-CTA|(Target)False|(Url)%2faktuality%2freportaz-z-agrotec-petronas-rally-2019|(Text)Report%c3%a1%c5%be+AGROTEC+Petronas+rally+2019|(Show)show-static|(Border)border-strict|(Color)color-blue|(Container)Agrotec-CTA|(widget_displayname)Agrotec+-+CTA^}
Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: