Den otevřených dveří 2023 je za námi
16. 5. 2023

Den otevřených dveří 2023 je za námi

Traktory, náklaďáky i další techniku si mohli vyzkoušet návštěvníci Dne otevřených dveří 2023. A nejen to! Byl pro ně připraven také pestrý program v celém areálu AGROTEC Group.
V sobotu ráno to v Hustopečích s počasím nevypadalo vůbec dobře. „Přijdou vůbec nějací lidé? Psa bys ven nevyhnal v takovém počasí,“ říkal si  přípravný tým a při tom jeho členové kontrolovali střídavě radary a mraky nad městem.  V tu chvíli by stačilo, aby se vyčasilo aspoň nad polygonem, který byl přeplněný naleštěnou technikou. Traktory, bagry a tahače IVECO připravené v řadě na velkou jízdu i s návštěvníky Dne otevřených dveří 2023.

Před devátou vše nachystáno a u vchodu první hosté! Skvělé, "déódé" 2023 se rozjíždí!

Podtitul toho letošního byl Pokrok nezastavíš. „Ukazujeme srovnání techniky, lidé tady mnohou vedle sebe vidět starý a moderní traktor, ale není to jenom o technice, je to i o tom, jak se firma a lidé v ní vyvíjí, jaké technologie používáme a jak s nimi pracujeme,“ říkal novinářům, kteří na naši akci dorazili generální ředitel Martin Rada.

AGROTEC Group organizoval Den otevřených dveří po čtyřiadvacáté. „Je to nádherná historie, v Hustopečích jsme doma, proto to tady rádi každý rok děláme. A je úžasné, kolik lidí se sem přijde podívat na techniku. A nejenom podívat. Mohou si ji i vyzkoušet. Připravujeme bohatý program, soutěže, každý si tady něco najde,“ řekl generální ředitel Martin Rada na začátku akce.

Postupně se areál zaplnil, připraveno bylo na patnáct stanovišť s rozličnou zábavou, každý si našel svoji oblíbenou atrakci, aktivitu, zábavu. Svezli jsme skoro tři sta fanoušků traktorů, bagrů, tahačů, ale i zájemce o jízdu v osobácích, rozdali jsme na sedm stovek balonků naplněných heliem, asi stovku bublifuků a vytočili víc než osm kilogramů zmrzliny.

A nakonec vyhlášení vítězů stezky Pokrok nezastavíš o ceny. Losování o jízdy s našimi rally jezdci Honzou Kopeckým a Martinem Radou dopadlo kuriózně. Vítězný los si vytáhl také Martin Ondryáš, a to už po čtvrté. Martin pochází z Rožnova pod Radhoštěm, bydlí v Brně a pracuje v Hustopečích. „Do Hustopečí jsem přišel v roce 2022. Toto je můj třetí den otevřených dveří a bude to moje čtvrtá jízda v rally voze,“ smál se Martin. Jízdy s rally jezdci vyhrál totiž už v předešlých tipovacích soutěžích. Dvakrát jel s Martinem Radou, jednou s Honzou Kopeckým. Letos vyhrál zase, tentokrát v průběhu AGROTEC PETRONAS rally sedne do auta s Martinem Radou. „Dalo by se říct, že se to stane běžnou záležitostí, ale není to tak. Jsem z toho nadšený a nemůžu uvěřit, že zase pojedu v rally autě.“

I my jsme nadšení, Den otevřených dveří 2023 se povedl!
Děkujeme všem, kteří s námi byli u toho! A příští rok zase!

Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: