AGROTEC Group je opět na bedně mezi zaměstnavateli
23. 5. 2023

AGROTEC Group je opět na bedně mezi zaměstnavateli

Posedmé za sebou se AGROTEC Group umístil v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2023! Získali jsme 3. místo mezi firmami do 5000 zaměstnanců v Jihomoravském kraji.
Po sedmé v řadě se v první trojce NEJ zaměstnavatelů do 5000 zaměstnanců v Jihomoravském kraji objevil AGROTEC Group. Letos obsadil v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2023 třetí místo. Skupina tak potvrzuje roli perspektivního zaměstnavatele v kraji. „V soutěži se posuzuje hlavně to, jak je firma schopna rozvíjet se a odměňovat své zaměstnance a současně splňovat ekonomické ukazatele. Ocenění je pro nás signálem, že jdeme správnou cestou,“ řekl Martin Rada, generální ředitel AGROTEC Group.

AGROTEC Group dlouhodobě investuje do každého zaměstnance, který se chce osobně rozvíjet a vzdělávat. To vidí Martin Rada, v souvislosti s oceněním, jako velmi důležité. „Každý zaměstnanec je pro nás důležitý a na každém nám záleží. Dobrou firmu vždy tvoří dobře spolupracující lidé. Proto dáváme příležitost každému, kdo chce s námi růst a rozvíjet se. Rozvojové programy, různé typy školení a workshopů až po program AGROTEC ACADEMY jsou naše přímá podpora a investice, kterou dáváme našim zaměstnancům,“ dodává Martin Rada.

Společnost AGROTEC Group funguje na trhu od roku 1990. Za 33 let se rozrostla do tří zemí Evropy – kromě Česka působí také na Slovensku a v Maďarsku. Od svého založení je AGROTEC Group ekonomicky stabilní a prosperující skupinou. Nabízí kompletní portfolio osobních a nákladních vozidel, stavebních a zemědělských strojů, mezi nimi i ty na alternativní pohon. Služby jsou jednou z priorit AGROTEC Group. V České republice zaměstnává AGROTEC Group téměř 600 zaměstnanců.

„Silného zaměstnavatele u nás tvoříme společně. Proto patří gratulace a velké poděkování všem naším kolegům na všech úrovních,“ řekl k čerstvému ocenění personální ředitel Ondřej Vít, který do funkce nastoupil letos v září. „Mojí předchůdkyní byla Ivana Middleton, která má tím pádem na úspěchu skupiny svůj podíl,“ dodal Vít.


 
Rychlý kontakt
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: info@agrotec.cz
Tel.: +420 519 402 111

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře: